بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در مازندران

طراحی یک وبسایت که از هر لحاظ بهترین باشد، راهی مطمئن برای گذر کسب و کار‌ها از حالت سنتی به مدرن است. وقتی حرف از بهترین‌ها در زمینه راه‌اندازی وبسایت به میان می‌آید، ابتدا باید به مواردی اشاره کنیم که سبب می‌شود یک شرکت، لقب بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران را از آن خود کند.

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران

بر اساس آنچه که در مقدمه گفته شد، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای هر مجموعه‌ای می‌تواند متفاوت باشد. شرکت‌های مختلف بر اساس میزان بودجه، سلیقه شخصی و … می‌توانند معیار‌های گفته‌شده در این بخش را در نظر گرفته و از لیستی که در پایین آن بطور دقیق بررسی شده‌است برای انتخاب شرکت برتر استفاده کنند.

هر شرکتی که اقدام به طراحی سایت می‌کند، می‌تواند ادعا کند که بهترین است، اما معیار اول برای بهترین بودن، اعتماد مشتریان بزرگی است که به همین سادگی طراحی سایتشان را به مجموعه‌ای نمی‌سپارند. داشتن نمونه کار‌های متعدد کوچک و بزرگ یک مجموعه، نشان دهنده قدرت سیستم طراحی و خلاقیت بالای تیم آن است.

علاوه بر این، از طریق مشاهده نمونه کار‌های طراحی سایت یک شرکت، می‌توان به نقاط قوت و ضعف طراحی آن پی‌برد.

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران
ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران

 

1.طراحی و عملکرد قدرتمند

سایت شما نشان دهنده مجموعه، محصولات، خدمات و در نهایت برند شما است. بنابراین مهم است که از نظر بصری جذاب و حرفه‌ای (در نظر گرفتن تجربه کاربری مطلوب) باشد. طراحی زیبا در کنار سرعت و امنیت مطلوب بهترین تجربه را برای مخاطبان شما فراهم می‌کند.

سرعت و ساختار صحیح سایت نیز به همان اندازه طراحی یا حتی بیشتر، مهم است. ساختار کدنویسی سایت باید طبق استانداردهای مرورگر‌ها باشد و به طور منظم از نظر سرعت یا کارایی آزمایش شود. یکی از نکات کلیدی تاثیرگذار در تجربه کاربری و کاهش دهنده بانس ریت، سرعت بارگذاری یک صفحه است.

 

2.مشاوره صحیح

شرکتی می‌تواند ادعای بهترین بودن کند که دلسوزانه در جهت منافع شما و در کنارتان به مشاوره بپردازد. طی‌کردن جلسات مختلف برای ارائه مشاوره و به نتیجه مطلوب رسیدن جزئی از پروسه احترام به نظر مخاطب در شرکت‌های برتر است.

 

3.کاربری آسان

ساختار سایت برای جهت‌دهی به مخاطب (user flow) باید بسیار ساده باشد. امکان جستجو بین مطالب سایت نیز به بهبود تجربه کاربر (UX) کمک فراوانی می‌کند. بهترین شرکت‌ها در امر طراحی سایت همواره راحتی کاربر و تجربه وی را جزء مهم‌ترین اصول طراحی سایت‌های خود می‌دانند.

 

4.بهینه سازی شده برای موبایل

بهینه سازی سایت برای تلفن‌های همراه هم تجربه کاربری و هم رتبه سئو شما را بهبود می‌بخشد. امروز هیچ بهانه‌ای برای طراحی سایتی که برای صفحات موبایل ریسپانسیو نباشد، وجود ندارد. علاوه بر این، طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) یکی از مهم‌ترین اصول سئو سایت برای موتور جستجوگر گوگل شمرده می‌شود. پس اگر می‌خواهید رشد سایت خود را در رتبه بندی گوگل سریع‌تر مشاهده کنید، با شرکتی قرارداد ببندید که طراحی واکنش گرایی به شما ارائه دهد.

 

5.طراحی سایتی بهینه برای گوگل و شبکه‌های اجتماعی

صرفا طراحی وب‌سایتی زیبا کافی نیست، شما برای رشد برند خود نیاز به کسب ورودی دارید و این روزها اکثر ورودی های سایت از کجاست؟ جستجوی کاربران بر اساس کلمات کلیدی و فعالیت و تعامل شرکت شما در شبکه‌های اجتماعی.

کسب ترافیک نیازی مهم برای یک سایت است و در غیر این صورت، تمام تلاش و هزینه شما برای طراحی یک سایت بیهوده بوده است. سایتی که تحویل می‌گیرید باید اصطلاحا بهینه شده باشد و این بهینه سازی به چه معناست:

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران
ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران
  • سرعت سایت در مقایسه با رقبای شما بهتر باشد.
  • از تگ‌ها و متا‌های صحیح در ساختار کدنویسی استفاده شده‌باشد.
  • محیط نگارش برای انتشار محتوای شما راحت و در عین حال با قابلیت باشد.
  • کد‌های مخصوص شبکه‌های اجتماعی در کدنویسی اعمال شده باشد.
  • و …

6.پشتیبانی قوی

ارائه پشتیبانی موثر و خدمات پس از فروش مطلوب برای صاحب یک وبسایت باید از نان شب هم واجب‌تر باشد. اگر با شرکتی طرف باشید که پشتیبانی ضعیفی ارائه دهد؛ اضافه کردن ویژگی‌های بیشتر به سایت، بروز یک مشکل یا هر تغییری در ساختار که نیاز به ارائه پشتیبانی داشته باشد، سبب ایجاد سردرگمی بسیار و نارضایتی شما می‌شود. به همین سبب یکی از مشخصه‌های برترین شرکت‌های طراحی سایت، ارائه پشتیبانی قوی و بلند مدت است.

 

7.مناسب بودن قیمت نسبت به خدمت دریافتی

ارائه متناسب قیمت و کیفیت در بسیاری از خدمات مهم است. طبیعتا بهترین‌ها به سبب ارائه خدمات مازاد، یونیک و با خلاقیت بالا، از قیمت‌های پایینی برخوردار نیستند اما هزینه خدمات آن‌ها نیز بی دلیل بالا نیست. شما می‌توانید با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با این شرکت ها، از قیمت خدمات آن‌ها مطلع شوید.

 

طراحی اختصاصی یا وردپرسی؟

مورد آخر درباره مهم‌ترین محل مناقشه بین برنامه نویسان و صاحبان کسب و کار است. طراحی سایت اختصاصی به معنای کدنویسی از صفر یک سایت تا تحویل پروژه است که معمولا به سبب قدرت CMS مورد استفاده (مانند Php یا تکنولوژی ASP.net) علاوه بر سرعت و امنیت بسیار بالا، قابلیت‌هایی دارد که برای طراحی‌های خاص باید به سراغ آن‌ها رفت.

از طرفی وردپرس، بزرگترین CMS دنیاست و به دلیل کاربری ساده و روان، جزو محبوب‌ترین آن‌ها نیز می‌باشد.

اهمیت گزینه مشاوره در این قسمت مشخص می‌شود که شرکت طراح، بنا به نیاز شما و نه خواست خود، توصیه به استفاده از کدام CMS کند.

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران
ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران

چگونه بهترین شرکت طراحی وب سایت در ایران را بیابیم؟

در واقع شما می‌توانید بهترین طراحی سایت‌های ایرانی را از شرکت‌های طراحی سایت وبسازان خزر بخواهید. قطعا نیروهای کارآمد و حرفه‌ای، بسیار سریع جذب شرکت‌های برتر طراحی سایت خواهند شد. بنابراین شما به راحتی نمی‌توانید آن‌ها را آزادانه بیابید تا برای شما پروژه‌ای انجام دهند.

از این رو بهتر است برای انجام پروژه‌های خود به دنبال یافتن بهترین شرکت طراحی سایت در مازندران باشید.

question