طراحی سایت شرکتی در بابل

طراحی سایت شرکتی در بابل | امروزه در دنیای آنلاین، کسب و کارهای مختلفی علاوه بر اینکه در فضای فیزیکی فعالیت دارند. از طریق طراحی سایت شرکتی شرکت ها و ادارات می توانند به رشد و ارتقا کسب و کارشان بپردازند. طراحی سایت برای هر کسب و کاری به عنوان نمادی از اون کسب و کار در فضای وب هستند. سایت شرکتی سایتی است که شرکت ها به کمک اون می تونن به معرفی محصولات و خدمات خودشون به صورت آنلاین اقدام کنند. به همین منظور ما سعی می‌کنیم در این مقاله اطلاعاتی در مورد سایت های شرکتی به شما ارائه کنیم و به بررسی ویژگی های سایت شرکتی بپردازیم و مزایای طراحی سایت شرکتی رو مورد بررسی قرار بدیم تا بتوانید با این سایت‌ها آشنایی داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی در بابل

ما سالهاست در زمینه ساخت انواع وب سایت، افزایش فروش در کسب و کارهای اینترنتی فعالیت میکنیم. گروه وب سازان خزر آماده ساخت انواع وب سایت های شرکتی و فروشگاهی در هر سطحی با قیمت بسیار مناسب در شهر بابل می باشد. این گروه تجربه های بسیاری در زمینه کسب و کارهای اینترنتی در سطح استان دارد. شما هم اکنون می توانید سوالهای خود را در زمینه طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت فروشگاهی، ارتقا رتبه سایت در گوگل، سئو، بهینه سازی وب سایت و بازاریی با متخصصان ما در میان بگذارید تا همکاران ما به تمامی سوالات شما در این زمینه ها بدهند.

طراحی سایت شرکتی در بابل

هدف از داشتن سایت شرکتی

دریافت تبلیغات و درآمد از سایت
تجارت سودآور
دریافت خدمات برای مشتریان
ارائه خدمات اینترنتی به مشتریان
معرفی محصولات
معرفی خدمات
ایجاد برند سازی برای یک شرکت
کم کردن نیرو های کاری به وسیله بخش های متنوع الکترونیک
فعالت بدون محدودیت زمانی و مکانی، بصورت ۲۴ ساعته
کاهش مخارج و نیروی انسانی مورد نیاز شرکت

مزایای داشتن سایت شرکتی

۱- کسب اعتبار

مهم ترین چیزی که یک شرکت نیاز دارد، در درجه ی اول اعتبار است. در حقیقت شما با داشتن و طراحی سایت شرکتی می توانید برای کمپانی خود یک اعتبار به دست آورید. در عصر مدرن کمتر کسی است که به کسب و کارهای بدون سایت اعتماد کند. هر کسی با شرکتی آشنا شود به دنبال آن در اینترنت می گردد و اگر نشانی یا سایتی از آن در دنیای اینترنت پیدا نکند، به سختی به شرکت آن نیز اعتماد می کند. طراحی سایت شرکتی علاوه بر خرید اعتبار برای شما، اعتماد کاربران را نیز جلب خواهد کرد. اگر شما یک سایت شرکتی برای کسب و کار خودتان نداشته باشید و حضور در فضای وب را جدی نگیرید، سود ناشی کسب و کارتان را به رقبای خود هدیه می دهید!

۲- معرفی شرکت

این مسئله برای شرکت های تازه تاسیس بسیار حیاتی است. اگر شما به تازگی یک کسب و کاری را تاسیس کرده باشید می‌دانید که برای معرفی خود به مشتریان راه سختی را در پیش دارید. در واقع زمان زیادی را نیاز دارید تا در دل بازار جای خود را پیدا کنید و برای این کار باید خودتان و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید را معرفی کنید. برای انجام این کار اگر سایتی نداشته باشید مجبور به صرف هزینه های سرسام آور تبلیغات هستید که شاید در ابتدای مسیر شغلی نو گزینه چندان مناسبی نباشد. اما با طراحی سایت شرکتی و داشتن یک وبلاگ می توانید به مرور شرکت، محصولات و خدمات خود را معرفی کنید.

۳- دسترسی شبانه روزی مشتری به شما

یکی از مشکلاتی که فعالیت های حضوری دارند، ساعت کاری است که معمولا تا ساعتی مشخص مثلا ساعت ۵ بعد از ظهر می باشد. اما با داشتن یک سایت شرکتی شما ۲۴ ساعت ۷ شبانه روز در دسترس مشتریان هستید. در واقع مشتریان می توانند در هر زمانی و از هر جایی که هستند، از طریق وب سایت شما خرید کنند یا با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. با این روش شما هر زمانی که بخواهید می توانید محصولات خود را به فروش برسانید و اینگونه مشتریان بالقوه تان را که به دلیل نداشتن وقت نمی تواند حضوری مراجعه کند را از دست نمی دهید.

۴- افزایش فروش و درآمد بیشتر

قطعا زمانی که شما از سایت برای ارائه و فروش محصولات و خدمات خود استفاده کنید، مشتریان بیشتری نسبت به زمان فعالیت حضوری خواهید داشت. شما دیگر محدود به جغرافیای خاصی نیستید و از هر جایی که فکرش را بکنید می توانید مشتری داشته باشید. با داشتن سایت شرکتی می توانید از آن به عنوان یک مکمل قدرتمند در کنار فروش حضوری استفاده کنید. بدین ترتیب فروش شما نسبت به گذشته بسیار بسیار بیشتر خواهد شد و به تبع آن درآمد بیشتری نیز نسیبتان می‌شود. علاوه بر این‌ها، بازاریابی، پیدا کردن مشتریان جدید و همچنین همکاری با همکاران هم صنف با یک وب سایت حرفه ای بسیار راحت تر است.

۵- تعامل بیشتر و بهتر با مشتریان

نباید اشتباه کنید. بسیاری تصور می کنند داشتن سایت شرکتی تنها برای قرار دادن اطلاعات و معرفی شرکت است و اگر خیلی به خودشان زحمت بدهند، در بازه زمانی طولانی مطالبی نیز در آن منتشر می کنند. اما این تصور کاملا اشتباه است. وب سایت یک محیط تعاملی است که به شما کمک می کند بهتر و بیشتر با مشتریان تعامل داشته باشید. یک وب سایت، فرصت لازم برای شناخت بیشتر مشتریان از طریق شبکه های اجتماعی و وبلاگ را برای شما فراهم می کند و اطلاعات بیشتری از مشتریان و میزان علاقه آن نسبت به محصولات شما را در اختیارتان قرار می دهد. به عبارت دیگر وب سایت راه ارتباطی مشتری با شما را بسیار هموار می کند که نتیجه خوبی برای کسب و کار شما به ارمغان خواهد آورد.

طراحی سایت شرکتی در بابل

ویژگی‌های وب سایت شرکتی

اما یک وب سایت شرکتی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد تا بهترین عملکرد و بازدهی را برای شرکت یا سازمان به ارمغان آورد؟ در ذیل به برخی از این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد.

دارای یک قالب ساده و نه چندان پیچیده باشد.
یک معرفی کلی و اطلاعات تماس در صفحه اصلی سایت داشته باشد.
بخشی برای توضیح خدمات شرکت وجود داشته باشد.
معرفی محصولات شرکت
صفحه‌ای مجزا از نمونه کارها
صفحه‌ی درباره ما برای معرفی تکمیلی شرکت و فعالیت‌های آن
صفحه تماس با ما برای ارتباط با مشتریان و دیگر شرکت‌ها
لینک به شبکه‌های اجتماعی
دارای فونت رسمی و سازمانی

و………..

مشاوره طراحی سایت
برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی سایت شرکتی در بابل،
می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید.
تلفن تماس : 01132256877
همراه : 09129317376