طراحی سایت در مازندران

وب سازان خزر 

خوش آمدید

بیش از یک دهه از فعالیت رسمی گروه وب سازان خزر گذشت.

افتخار همراهی با کسب و کار‌های کوچک و بزرگ در کنار نگاه ژرف وب سازان ما را از چالش‌های فراوانی در مسیر بلند‌ترین قله‌های دیجیتال عبور داده و امروز هر آنچه برای رسیدن به قله‌های دنیای دیجیتال لازم دارید را با خود به همراه داریم.

سال‌ها در رتبه 1 گوگل با اقتدار ایستاده‌ایم تا به شما ثابت کنیم ما همراهی مطمئنی هستیم.

طراحی سایت و ارایه کلیه مشاوره‌های مورد نیاز جهت طراحی وب‌سایت کاملا حرفه‌ای و اختصاصی بر اساس آخرین استاندارد‌ها و تکتولوژی‌ها که سایت شما را از دیگر رقبایتان متمایز کند و در رتبه‌های بالای نتایج موتور‌های جستجو بر اساس آخرین قوانین سئو قرارداد دهد، تخصص ما می‌باشد.

مهم‌‌ترین فاکتور در طراحی فروشگاه اینترنتی در کنار گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی رعایت قوانین سئو و استاندارد‌های امنیتی می‌باشد. که وب سازان با طراحی فروشگاه اینترنتی طبق جدید‌ترین متدهای بازاریابی اینترنتی سایت فروشگاهی شما را نسبت به دیگر رقبا کاملا متمایز و برجسته می‌نماید.

بهینه سازی سایت یا سئو همان نوعی بازاریابی اینترنتی می‌باشد که محوریت آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو در طراحی سایت قرار گرفته است. شما با بهینه سازی سایت می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتور‌های جستجو مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید.

نخستین گروه طراحی سایت در مازندران

گروه وب سازان خزر قدیمی‌ترین شرکت طراحی سایت در مازندران فعالیت خود را از سال 1384 به صورت تخصصی در زمینه طراحی وب‌سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد و در حال حاضر با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و بیشتر از 500 نمونه کار طراحی سایت موفق آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد، در وب سازان همیشه اولویت با کیفیت و ارائه جدید‌ترین روش‌های طراحی سایت بوده است.

دپارتمان ها

وب سازان به دلیل داشتن چندین دپارتمان در زمینه طراحی وب‌سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، سوشال مدیا، گوگل ادوردز ، تولید محتوا و برنامه نویسی همراه با نیرو‌های متخصص و با تجربه انتخاب خوبی برای داشتن همراهی مطمئن برای شروع کسب و کار در بستر اینترنت می‌باشد.

تعهد و پشتیبانی

ما در وب سازان قدم به قدم تا رسیدن به اهداف مشتریان با آن‌ها همراه هستیم، شما در این مجموعه در ابتدا از مشاوره‌های رایگان بهره مند خواهید شد و به بررسی اهداف و راه حل‌‍ها و مسیر رسیدن به آن می‌پردازیم تا تمامی مراحل شفاف باشند و شما با خیالی آسوده از طراحی سایت و تمامی خدمات مجموعه وب سازان بهره مند شوید.

تقدیرنامه‌ها و گواهینامه‌ها

مشتریان نام‌آشنایی که به وب سازان اعتماد کرده‌اند.

این فهرست اهم برند‌هایی است که در طول فعالیت 15 ساله گروه وب سازان خزر، به ما اعتماد کرده‌اند. اما برای زدن لینک و مشاهده، به بخش نمونه‌کارها مراجعه فرمایید.
question