سئو ( بهینه سازی سایت )

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت گروه وب سازان خزر

آشنایی مختصر با سئو

سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی سایت و یا اپلیکیشن برای موتور های جستجو می باشد. اما اصولا سئو چه مفهومی دارد و چرا برای موتور های جستجو بسیار حائز اهمیت است؟ امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، کسب و کار ها رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته اند و به همین خاطر برای توسعه فضای بازاریابی اینترنتی، به درک مفهوم سئو بسیار نیاز داریم؛

سئو به معنای فریب و یا دستکاری موتورهای جستجو با روش‌ها و ترفندهای غیر قانونی نیست! کلیه خدمات سئو جهت کمک به بهبود جایگاه شما در نتایج موتورهای جستجو به صورت طبیعی، و قرارگیری در عناوین برتر این سرویس‌ها ایجاد شده‌اند؛ اما در نظر داشته باشید خلاف این امر نیز قابل اجراست که در دنیای وب با عنوان سئو کلاه سیاه شناخته می‌شود پس در انتخاب شرکت سئو نیاز است تا دقت کافی را داشته باشید.

برنزی

10.000.000

تــومــان 3 ماهه

نقره ای

15.000.000

تــومــان 6 ماهه
طلایی

25.000.000

تــومــان 12 ماهه
سوالی داری؟

سوالات متداول

سوالات مرتبط با سئو سایت

برآورد قیمت خدمات سئو سایت به عوامل مختلفی مانند سختی کلمات کلیدی، وضعیت رقبا، وضعیت سایت شما و… بستگی دارد؛ به طور مثال از این موضوع که سختی کلمه بلیط هواپیما در مقابل خرید مانتو صورتی قابل وصف نیست، تقریبا همه افراد اطلاع دارند.

تعرفه انجام خدمات سئو وردپرس با سایت های برنامه نویسی شده، تفاوت چندانی ندارد، اما معمولا سئوکارها قیمت متفاوتی را ارائه می‌دهند، این تفاوت به وجود آمده در این بین مربوط به امکانات سایت شما (برای انجام خدمات seo)، شناسایی ایرادات فنی و باگ ها، ارتباط با برنامه نویسان و ارائه استراتژی متفاوت است.

امروزه اکثر کسب و کارهای موفق از خدمات حرفه ای سئو استفاده می‌کنند، از جمله ویژگی های مهم استفاده از این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود رتبه و برندسازی
بازگشت سرمایه و سود بیشتر
افزایش ترافیک و ورودی ها به صورت طبیعی
نتیجه بلند مدت
برتری نسبت به رقبا
و…

پاسخ این سوال مانند سایر سوالات مربوط به این حوزه “بستگی دارد”، است؛ به این دلیل که همه چیز به وضعیت وب سایت شما از زمان شروع کار، کارکرد رقبا و دیگر موارد بستگی دارد.

همین الان جهت دریافت مشاوره سئو سایت با تلفن‌های زیر تماس بگیرید:

01132256877

09129317376