ثبت دامنه

تعرفه ثبت دامنه در گروه وب سازان خزر

کسب و کار آنلاین خود را

با ثبت یک دامنه شروع کنید

بررسی کنید :

تعرفه قیمت دامنه

ثبت دامنه com.

890.000

تــومــان سالانه

خرید دامنه دات کام، در سطح جهانی بسیار عام و فراگیر است. ثبت دامنه COM جلوه‌ای بین‌المللی به کسب و کار شما خواهد داد و با خرید دامنه COM. سایت شما از سراسر دنیا قابل دسترسی خواهد بود.

ثبت دامنه ir.

50.000

تــومــان سالانه

برای معرفی کسب و کارهای ایرانی خرید دامنه ir از بهترین راه کارهاست. خرید دامنه ir در وب سازان بدون نیاز به مراجعه به IRNIC قابل انجام است.

ثبت دامنه net.

950.000

تــومــان سالانه

این پسوند به معنی شبکه یا همان NET می‌باشد. پسوند دامنه .net از محبوبیت زیادی در بین صاحبان کسب و کار برخوردار می‌باشد . ثبت آن برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی امکان‌پذیر خواهد بود.

ثبت دامنه org.

950.000

تــومــان سالانه

پسوند .org مخفف organization می‌باشد و به معنای سازمان است. و بیشتر به جهت معرفی وب سایت های ارگان‌ها و سازمان‌ها می‌باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول خرید دامین

بعد از انتخاب نام و پسوند دامین و اطمینان از آزاد بودنِ آن، می‌توانید اقدام به خرید دامین نمایید. دامنه‌ ها به صورت انحصاری و به مدت زمان معلوم ثبت می‌گردند و تا زمانی که شما آنها را مرتبا تمدید می‌کنید، متعلق به شما بوده و فرد دیگری امکان ثبت یا خرید دامین شما را نخواهد داشت. بدیهی است پس از انقضا و آزاد شدن نام دامین، سایرین می‌توانند نسبت به ثبت مجدد آن اقدام نمایند. جهت ثبت فقط بر روی سفارش آنلاین کلیک کنید یا با بخش فروش گروه وب سازان خزر با شماره 01132256877  تماس بگیرید.

نام دامنه معرف کسب و کار شما در دنیای مجازی است. در انتخاب نام دامنه پیشنهاد می‌شود دامین را از میان ۵ کلمه کلیدی مرتبط با فعالیت کسب و کارتان در فضای مجازی، انتخاب کنید. دقت کنید این نام کوتاه، ساده، و ماندگار در ذهن مخاطب باشد. همچنین برای جلوگیری از سو‌استفاده‌های احتمالی رقبا از نام وبسایت خود، بهتر است تمام پسوند‌های رایج و نیز مرتبط را ثبت نمایید.تیم فروش وب سازان شما را در انتخاب نام مناسب، راهنمایی خواهد کرد.