طراحی سایت در مازندران

طراحی سایت در مازندران

طراحی سایت در مازندران | سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکارگیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب‌سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است. ما معتقدیم موارد زیر شیرازه‌ی یک طراحی سایت بدون نقص در وب سازان خزر را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه‌ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

 

1- طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از 0 تا 100

2- بهره مندی از کنترل پنل جدید شرکت طراحی سایت وب سازان خزر این امکان را می‌دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی‌های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3- عملیات سئو سایت به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می‌شوند.

4- استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب‌سایت.

 

 

طراحی سایت در مازندران

 

 

از کجا شروع کنیم؟

 

1- نمونه کار‌های طراحی سایت و سئو ما را ببینید.


2- اگر طراحی سایت اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست قالب عمومی انتخاب کنید.


۳- جهت پاسخ به هرگونه سؤال لطفا با ما تماس بگیرید.

 

قبل از سفارش طراحی سایت باید اطلاعات دقیقی از ‘دامنه ‘ ، ‘سرور’، ‘زبان برنامه نویسی و تکنولوژی‌های مورد استفاده’ کسب نمایید. هر نوع بازاریابی نیاز به یک وب‌سایت بدون نقص دارد. وب‌سایت شما منعکس کننده کیفیت کار شما و نوع خدمات شما است.

اگر در آینده مجبور به طراحی مجدد سایت خود شوید خسارات وارده جبران ناپذیر است. بررسی تمامی این موارد نیاز به مشاوره حضوری دارد تا انتخاب درستی داشته باشید. پس قبل از هرکاری جلسه مشاوره رایگان خود را با ما هماهنگ کنید. در این جلسه هیچ گونه مذاکره فروشی صورت نمی‌گیرد تنها مشاوره‌های لازم به شما ارائه می‌شود. در این قسمت به مباحث و نکاتی می‌پردازیم که قبل از سفارش، مشتری با آن‌ها مواجه می‌شود و سعی می‌کنیم با تشریح آن‌ها و آگاهی بیشتر انتخاب بهتری انجام دهید.

اولین نکته‌ای که مشتریان در حین مرحله تحقیق و بررسی شرکت‌ها متوجه می شوند، اختلاف زیاد قیمت‌ها در شرکت‌های مختلف است. در رابطه با این موضوع مهم‌ترین نکته‌ای که باید مد نظر داشت این است که طراحی سایت سفارش است و نه یک محصول از یک برند که در چندین فروشگاه موجود است. پیداست نحوه انجام یک سفارش با توجه به سیاست‌ها و اهداف شرکت‌های مختلف متفاوت خواهد بود. جهت روشن تر شدن مطلب به این مثال توجه نمایید:

 

 

طراحی سایت در مازندران

 

فرض کنید شما قصد احداث یک بنا را دارید و به چند پیمان کار ساختمانی نیاز های خود را اعلام می‌کنید. هر پیمان کار هزینه اموری را که می‌خواهد انجام دهد برآورد می‌کند و قیمت خود را به شما اعلام می‌کند. یک پیمان کار می‌تواند فقط نیاز‌های درخواست شده شما را در نظر بگیرد، پیمان کار دیگری می‌تواند علاوه بر آوردن نیاز‌های فعلی شما، مواردی را نیز به شما پیشنهاد دهد و یا فونداسیون را طوری طراحی کند که در آینده شما بتوانید بنا را توسعه دهید و یا اینکه اصول ایمنی و فن‌آوری را در نظر بگیرد که در آن زمان شما متوجه نشده باشید.
ممکن است قیمت مناسب را حتی بعد از احداث بنا نتوان فهمید. بنابراین باید از اینکه سفارش شما با چه جزئیاتی انجام می‌شود و همچنین از نحوه انجام مراحل کاملاً آگاهی پیدا کنید تا انتخاب درست‌تری نیز در مورد قیمت داشته باشید.

در طراحی سایت از روی شکل ظاهری وب‌سایت نمی‌توان قیمت را تشخیص داد چرا که این پیکری بندی آن وب‌سایت است که ثبات و آینده آن را تعیین می‌کند، یادمان باشد مناسب بودن شکل ظاهری شرط لازم ولی ناکافی است و با پیکری بندی مهندسی شده می‌تواند کافی باشد. همچنین نباید فراموش کرد که وب‌سایت همیشه نیاز به رشد و تکامل همراه با گسترش فعالیت‌های مجموعه مالک آن دارد و سفارش شما تنها نیاز‌های آن لحظه شما است. در نظر گرفتن این نکته تأثیر زیادی در نوع، سبک و پیکربندی سایت شما دارد که خود نیازمند دانش فنی بالاتر، تجربه زیاد و دید وسیع‌تر دارد.

 

گروه وب سازان خزر

طراحی سایت در مازندران
طراحی سایت در مازندران

 

6 ویژگی و نکته که در طراحی سایت مهم هستند:

 

حالا که فهمیدیم دو هدف اساسی در طراحی سایت چه هستند، بگذارید در ویژگی‌‌ها و امکانات یک سایت عالی دقیق‌تر شویم و ببینیم که هنگام طراحی سایت شما باید به چه نکاتی توجه داشته باشید. رعایت این نکات و اصول در طراحی سایت باعث می‌شود سایت شما تاثیر بسیار بهتری بر روی مخاطبان بگذارد و رتبه های بهتری را نیز در گوگل بدست آورد.

 

سرعت بالای وب‌سایت (Page Speed):

خودتان را جای کاربرانی که از سایت شما استفاده می‌کنند بگذارید. ایشان همان کلیک‌کننده‌هایی هستند که معنی صبر کردن را به خوبی نمی‌دانند و تنها یک چیز برایشان مهم است؛ رسیدن به مطلب دلخواه در کسری از ثانیه! پس طبیعتاً زمانی که کاربر مجبور باشد خیلی منتظر نمایش سایت شما بماند، هیچ بعید نیست که صفحه شما را ببندد و به سراغ یک سایت دیگر برود. این موضوع همچنین تاثیری مستقیم در رتبه سایت شما در گوگل خواهد داشت.

 

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا واکنش گرایی سایت:

ریسپانسیو بودن بدین معنی است که سایت شما خودش را با تمام اندازه‌های صفحه (کامپیوتر، تبلت و گوشی همراه) تطبیق دهد. این ویژگی کمک می‌کند که هر کسی با هر دستگاهی به راحتی بتواند از سایت شما استفاده کند.

در سال 2015 بود که گوگل اعلام کرد جستجوهای انجام شده با موبایل بیش از 50% کل جستجو‌های گوگل را شامل می‌شوند. برای سایت شما هم عین همین موضوع صادق است. یعنی اکثر کاربران شما با گوشی به سراغتان می‌آیند. پس بسیار مهم است که سایت خود را برای گوشی‌های موبایل آماده کنید. وقتی که کاربری از طریق گوشی در گوگل جستجو می‌کند، رتبه‌های برتر برای سایت‌هایی خواهد بود که ریسپانسیو هستند، چرا که استفاده از آن‌ها برای کاربر گوشی راحت‌تر است. پس ریسپانسیو بودن روی ترافیک سایت شما از گوگل هم تاثیرگذار خواهد بود.

 

 

گروه وب سازان خزر

طراحی سایت در مازندران
طراحی سایت در مازندران

 

داینامیک (Dynamic) بودن وب‌سایت:

داینامیک یا پویا بودن وب‌سایت، یکی از مفاهیم ابتدایی در طراحی سایت است که شناخت آن بسیار اهمیت دارد. زمانی که سایت شما داینامیک باشد، بخش‌های مختلف آن به یکدیگر متصل هستند. یعنی مثلاً زمانی که شما یک مقاله جدید در وبلاگ خود منتشر می‌کنید، این مقاله در صفحه اصلی سایت شما نیز نمایش داده می‌شود.

وقتی که سایت شما داینامیک باشد، توسعه آن راحت است. اما اگر سایت شما استاتیک (غیر داینامیک) باشد، آن وقت افزودن امکانات جدید، وبلاگ‌نویسی و … چندان راحت نخواهد بود. پس عملاً سایت شما بیشتر از یک معرفی ساده، کاربردی نخواهد داشت.

 

وجود امکان وبلاگ نویسی در سایت:

محتوا عضو جدایی‌ناپذیر جهان اینترنت است. وقتی شما در وب سایت خود مطالب آموزشی در زمینه کسب و کارتان داشته باشید، کاربران راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند. اما برای آنکه بتوانید در سایت خود مقاله منتشر کنید، لازم است که وب‌سایت شما از قالب وبلاگ نویسی پشتیبانی کند. پس اگر قصد دارید حضوری جدی در دنیای اینترنت داشته باشید و فقط به معرفی خود بسنده نکنید، مطمئن شوید که سایت شما وبلاگی دارد.

 

طراحی ظاهری سایت (User Interface):

ظاهر سایت شما اهمیت بسیاری دارد. ظاهر اولین چیزی است که توجه کاربران را به خود جلب می‌کند و می‌تواند تاثیر قابل توجهی روی آنها داشته باشد. پس باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید.

فرض کنید وقتی وارد یک خانه می‌شوید، نحوه‌ی تزئین و دکور داخلی خانه مجذوبتان می‌کند و دیگر دلتان نمی‌آید از خانه بیرون بیاید. یک وب‌سایت هم به همین شکل است. اگر ظاهر وب‌سایت مجذوبتان کند و طراحی گرافیکی آن را دوست داشته باشید، به این معنی است که وقت بیشتری را در آن صرف خواهید کرد. ظاهر سایت با کلمه User Interface (یا به اصطلاح UI) هم شناخته می‌شود.

 

کدنویسی تمیز قالب سایت:

آخرین قسمتی که خوب است به آن توجه داشت، کدنویسی قالب است. هر چقدر که یک قالب تمیزتر و بهتر نوشته شود، توسعه آن راحت‌تر خواهد بود و با اشکالات کمتری روبرو می‌شود. به علاوه کدنویسی خوب و رعایت اصول درست باعث داشتن رتبه بهتری در گوگل هم می‌شود. البته بررسی این مساله شاید چندان راحت نباشد و واقعاً لازم هم نیست که وقت بسیار زیادی را صرف آن کنید. فقط مطمئن باشید که یک تیم حرفه‌ای سایت شما را می‌سازد.

 

 

سخن نهایی

اگر قصد دارید در دنیای اینترنت موفق شوید، اولین قدم داشتن یک وب سایت خوب است. شما با رعایت نکات و اصولی که در اینجا گفته شد، قطعاً می‌توانید یک سایت عالی داشته باشید. وب‌سایتی که به شما کمک می‌کند رشد سریع‌تری را تجربه کنید. اما متاسفانه، بسیاری از طراحان سایت هستند که به این نکات چندان توجهی ندارند و این موضوع می‌تواند به اتلاف وقت و هزینه شما منجر شود. پس حتماً وقت بگذارید، در مورد این موارد اطلاعات پیدا کنید و مطمئن شوید که طراح سایت شما آن‌ها را رعایت می‌کند.

گروه وب سازان خزر با بهره‌گیری از متد پیشرفته فناوری با توجه به نیاز کارفرما با افتخار اقدام به طراحی وب سایت شما می‌کند. ظاهری شکیل، امنیت بالا، سرعت مناسب، مدیریت داینامیک، طراحی وب‌سایت ریسپانسیو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از اولویت‌های مهم یک طراحی سایت حرفه‌ای می‌باشد.

 

 

 

گروه وب سازان خزر بهترین خدمات را با پشتیبانی عالی در زمینه طراحی سایت در مازندران به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

مشاوره طراحی سایت
برای دریافت راهنمایی های مربوط به طراحی و بهینه سازی سایت،
می توانید از قبل با مشاوران ما در تماس باشید.
تلفن تماس : 01132256877
همراه : 09129317376